Betoniarka kielichowa

betoniarka kielichowa

4.0 Opinie (1)
  • betoniarka
  • betoniarka kielichowa
betoniarka kielichowa

Betoniarka kielichowa to maszyna budowlana wykorzystywana podczas realizacji dużych inwestycji budowlanych, takich jak wznoszenie bloków czy wieżowców. Jej cechą wyróżniającą jest możliwość wykonania dużej ilości zaprawy w krótkim czasie. To bardzo praktyczne i funkcjonalne urządzenie z punktu widzenia pracy dużych firm budowlanych. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje na temat betoniarek kielichowych.

Betoniarka kielichowa – charakterystyka i zastosowanie

To maszyna budowlana wykorzystywana do mieszania cementu, żwirku, wody oraz piasku, czego celem jest uzyskanie mieszanki betonowej.

Betoniarki kielichowe są bardzo pojemne – ich pojemność wynosi nawet 3000 litrów. Świetnie sprawdzają się więc przy dużych inwestycjach – przy ich użyciu można wykonać bowiem bardzo dużą ilość zaprawy w stosunkowo krótkim czasie (co siłą rzeczy generuje o wiele wyższe koszty pracy w związku z poborem dużej ilości energii elektrycznej).

betoniarka kielichowa na budowie
Źródło: Shutterstock

Tego rodzaju urządzenia wybierane są przez duże firmy budowlane i profesjonalne ekipy zajmujące się realizacją takich inwestycji, jak budowa bloków czy wieżowców.

Betoniarka kielichowa cena

Ceny betoniarek kielichowych są bardzo zróżnicowane. Tego rodzaju urządzenia kosztują od kilku do kilkunastu tysięcy złotych i są kupowane przez profesjonalne firmy budowlane do realizacji dużych inwestycji.

Opinie o Betoniarka kielichowa - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

24 + = 32

Podobne