Wiertarko-mieszarka

wiertarko-mieszarka

4.0 Opinie (1)
  • wiertarko-mieszarka
wiertarko-mieszarka

Wiertarko-mieszarka to uniwersalne urządzenie, które łączy w sobie cechy wiertarki oraz mieszarki. Wykorzystywane jest więc zarówno do wykonywania otworów, jak i mieszania. Wyróżnia się komfortem i wygodą pracy, jest praktyczne i funkcjonalne. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat wiertarko-mieszarek i ich zastosowania. Podajemy również orientacyjne ceny narzędzi.

Wiertarko-mieszarka – ogólne informacje

Wiertarko-mieszarka to elektronarzędzie o podwójnej funkcji – wykorzystywana jest jako klasyczna wiertarka oraz mieszadło. Służyć więc może zarówno do wykonywania otworów, jak i mieszania farby, kleju, zapraw itp.

Urządzenie jest zasilane elektrycznie, posiada podwójny uchwyt, który zapewnia komfort i wygodę pracy. Ma możliwość zmiany kierunku obrotów, co wykorzystuje się przy mieszaniu różnego rodzaju mieszanek. Dobrej jakości wiertarko-mieszarka wyróżnia się wytrzymałością i trwałością i zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Zastosowanie wiertarko-mieszarki

To praktyczne i funkcjonalne narzędzie o szerokim zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się podczas prac budowlanych i remontowych.  Z powodzeniem nada się do prac przeprowadzanych samodzielnie przez amatorów.

Przy jej pomocy można wykonywać otwory w różnego rodzaju materiałach, np. drewnie, metalu itd. Funkcja mieszania zapewnia zaś możliwość rozrobienia farb, klejów, zapraw i innych mieszanek.

wiertarko-mieszarka
Źródło: Shutterstock

Zalety wiertarko-mieszarki

Do największych zalet wiertarko-mieszarki zaliczyć można szeroki zakres prac, które da się wykonać przy jej pomocy. Hybrydowy charakter urządzenia eliminuje potrzebę stosowania dwóch narzędzi. W konsekwencji to również oszczędność miejsca, ułatwienie transportu narzędzi oraz zmniejszenie wydatków na zgromadzenie wyposażenia.

Niekwestionowanym atutem jest również jej łatwa i wygodna obsługa – użycie wiertarko-mieszarki nie wymaga specjalnych umiejętności, obsługuje się je prosto i w dużym stopniu intuicyjnie.

Wiertarko-mieszarka cena

Ceny wiertarko-mieszarek są dość zróżnicowane, na co wpływ ma szereg czynników, takich jak parametry urządzenia czy jego producent.

Urządzenie tego rodzaju można kupić już za około 300 złotych. Wiertarko-mieszarki o wyższych parametrach to koszt 700-1000 złotych. Na rynku dostępne są również modele w cenach powyżej 1000 złotych.

Opinie o Wiertarko-mieszarka - dodaj:

Twoja ocena:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 9

Podobne